Nieuws

Di 15 June 2010

Duonell is z

Al lang voordat de markt er klaar voor was heeft Duonell beveiligings- producten ontwikkeld voor de open presentatie. De producten moeten uit de afgesloten vitrinekast in de winkel, om de doorverkoop te stimuleren. Mobile telefoons, MP3 spelers, Ipod’s, digitale camera’s e.d. gaan pas als broodjes over de toonbank als de consument ermee heeft kunnen spelen. De consument van tegenwoordig is kritischer en moet meerdere producten in z’n hand hebben gehad om te kunnen voelen en vergelijken voordat hij een aankoop doet. Nog beter is het, als het product ook werkelijk functioneert. Natuurlijk verwacht de consument niet echt te kunnen bellen, maar door het menu heen lopen van een GSM en het scherm beoordelen geeft hem een goede indruk om wel of niet tot aankoop over te gaan. Een GSM in de vitrinekast, achter slot en grendel, blijft liggen. Een GSM, die opgesteld is in een open presentatie in de winkel, wordt verkocht. Kortom meer omzet voor de winkelier.

Begin dit jaar heeft Duonell een beveiligingscentrale op de markt gebracht, die specifiek voor de open presentatie van nu en de toekomst is ontwikkeld. Deze centrale beveiligt niet alleen de consumenten electronica in de winkel, maar doet nog veel meer. Het beveiligingssysteem heeft de naam “IMU” (Interactive Management Unit) meegekregen en..... niet voor niets!

# De IMU zorgt ervoor dat de producten op het schap worden geladen en dus aangezet kunnen worden. Met een enkele kabel worden de producten zowel onder lading gezet, als beveiligd. Omdat de laadspanning van de producten kunnen verschillen tast de IMU zelf af welke laadspanning bij welk product noodzakelijk is en stelt deze zelf in. Een konstante laadspanning is immers funest voor de batterij.

# De IMU kan zelfs de laadspanning over het internet voor een specifiek nieuw product, met een speciale batterij, programmeren. Vooral interessant, indien in meerdere winkels van een keten een nieuw product moet worden geinstalleerd, met een afwijkend laadkarakter. De monteur kan thuis blijven. Over het internet is het al geregeld.

# De IMU heeft de mogelijkheid een registratie te maken van het aantal keren, dat het product door de consument is op gepakt. De zogenaamde “pick-up” detectie. Voor de winkelier belangrijk om te weten, maar nog veel belangrijker voor de producent/leverancier, om er achter te komen welk product nu juist wel of niet de interesse van de konsument heeft.

# De IMU is media-interactief, hetgeen zoveel inhoudt dat een zgn. “pick-up” van het product er voor kan zorgen dat in de winkel een speciaal op het product geënd filmpje start. Steeds meer vinden we in de winkel een beeldscherm, dat een programma laat zien. Dit programma wordt in opdracht van de winkel(keten) beheerd door een Narrow Casting bedrijf. Duonell heeft software (Application Programm Interface) ontwikkeld, die het mogelijk maakt dat de IMU gaat communiceren met de Narrow Casting computer. Zo wordt een simpele “pick up” van de potentiele koper omgezet in een media activiteit.

# De IMU laat zich overal ter wereld bekijken en kontroleren. Met een speciale inlog-code kan, over het Internet, “real time” status informatie van de IMU worden opgehaald en uitgelezen. Of het nu in een telefoon shop in Marseille, of een consumenten electronica winkel in New York is, maakt niet uit. Deze informatie is voor veel gebruikers interessant. Een productleverancier wil weten of z’n productdisplay is ingeschakeld. Het marketing management van een retailketen wil informatie verzamelen over de productinteresse van een bepaald nieuw model. De installateur onderzoekt een alarm incident en kontroleert de laadstroom en de spanning. De IMU laat het allemaal gebeuren.

De IMU van Duonell is een product met ongekende mogelijkheden, dat z’n tijd ver vooruit is. Vanuit de electronica retail branche is al veel interesse getoond. Een aantal proefprojecten is al met succes afgesloten. Door de ontwikkeling van de IMU heeft Duonell een heel andere dimensie aan het woord “productbeveiliging” gegeven.

Terug

Nieuws

Nieuwe website online

Di 5 November 2010 Lees meer

Duonell is z

Di 15 June 2010 Lees meer

Meld u nu aan voor onze nieuwsbrief

Blijf altijd op de hoogte van ons laatste nieuws, onze producten, diensten, etc.